Başakşehir Karel Santral Teknik Servisi

İkitelli ve Başakşehir bölgesinde meydana gelen telefon ve ADSL arızalarında hizmet vermekteyiz. Hat arızaları başta olmak üzere birçok teknik sorunun oluştuğu Başakşehir, sanayi topluluğunun bulunduğu bölgedir. Sanayinin en yoğun olduğu bu kısımlarda yaşanan arızalara karşı, profesyonel ekibimiz ile sınırsız hizmet vermekteyiz. İkitelli Karel Santral Servisi ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarımızı internet adreslerimizden de takip edebilirsiniz.

02124800880

Firmalar, şirketler ve iş yerleri tarafından yaygın olarak kullanılan telefon santralleri, dönemsel kontrollerden geçmelidir. Rutin bakım ve kontrollerinin yapılması gereken santraller, zamanla arıza çıkarabilir. Farklı nedenlerden dolayı sorun oluşturan santraller, hat yoğunluğundan dolayı da bazı teknik sorunlara neden olabilir. İkitelli Karel Servisi ve Başakşehir olarak sanayi bölgesinde meydana gelen tüm arızlarla ilgilenmekteyiz.

Başakşehir Karel Santral Teknik Servisi olarak, herhangi bir arıza oluşumunu gidermekteyiz. Şirketlerin ve fabrikaların iletişim kesintisi yaşamaması adına tüm teknik imkanlar uygulanmaktadır. İletişim konusunda oldukça hassas olan kurum ve kuruluşlar, teknik sorunların dakikalar içerisinde giderilmesinden ve kesintinin düzeltilmesinden yana.