İkitelli Santral Servisi

                Gelişen teknoloji sayesinde başarılı firmaların büyük bir kısmı son modern iletişim ve güvenlik teknolojilerinden faydalanmaktadırlar. Böylece sıkı bir iletişim ağına sahip olan firmalar hem müşteri memnuniyetini sağlayabilmekte hem de şirket içerisinde akıcı bir iletişim ağı sayesinde halledilmesi gereken işlerin çoğu büyük bir hızla halledilebilmektedir. İkitelli santral servisi olarak sizlere tüm telefon hatlarında ve internet bağlantılarında meydana gelebilecek arızaların kısa süre içerisinde giderilebilmesi için teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Karel servisi olarak hizmet vermekte olan firmamızın deneyimli ekipleri arızanın sebebini kısa süre içerisinde tespit edecek ve gereken müdahaleyi gerçekleştirerek arızanın giderilmesini sağlayacaktır.

Başakşehir Karel teknik santral servisi olarak arıza giderme hizmetlerimiz dışında aynı zamanda firmalar için Pbx düzenlemeleri, Voip ile ücretsiz görüşme, şubeler arası özel devre çözümleri, kamera kurulumu, güvenlik sistemleri, araç takip çözümleri, web sitesi kurulumu gibi konularda da çeşitli hizmetler vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgiyi www.ikitellikarelservisi.com web sitemiz içeriğini inceleyerek alabilir, bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Kesintisiz İletişimin Çözümü Santral Servisi

Hemen hemen tüm şirket ve iş yerlerinde kullanılan telefon santralleri, bazı zamanlar arıza durumları oluşturabilir. Herhangi bir nedenden kaynaklanan bu sorunların kısa sürede giderilmesi gerekir. Şirketlerde iletişim kesintisi olması ve telefon görüşmelerinin durması halinde ciddi iş aksamaları olabilmektedir. Santral servisi olarak oldukça hassas davrandığımız teknik sorunları kısa sürede çözmekteyiz.

Başakşehir Karel Santral Teknik Servisi ve İkitelli Karel Santral Servisi olarak tüm İstanbul bölgesine kesintisiz hizmet sunmaktayız. Arıza nedenini bulmamız halinde uzman çalışanlarımız tarafından çözüme kavuşturulan santraller, son derece kısa sürede eski haline geri dönüştürülmektedir. Bu tarz telefon santrallerinin düzenli olarak bakıma ihtiyacı vardır. Arızalanmasını beklemeden, dönemsel bakım ve kontrolleri yapılırsa çok daha faydalı iletişim sağlanmış olur.

İkitelli Karel Servisi olarak tüm iletişim arızalarınıza çözüm bulmaktayız. İnternet adresimizden de ulaşabileceğiniz bilgilerimizi detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Son derece hızlı ve sorunsuz hizmet sunmanın gurunu yaşamaktayız. Uzman kadromuz ve profesyonel ekibimizle tüm iletişim sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için çalışıyor olacağız.